Molekulová fyzika a termika

Bezdrátový senzor tlaku

Senzor pro přesné a konzistentní měření tlaku plynu. Podporuje všechny běžné jednotky (Pa, kPa, atm, psi, mmHg, nebo N/m2 ) a je využitelný v mnoha aplikacích, např. sledování transpirace, osmózy a tlakových změn uvnitř buněk, měření rychlosti katalyzovaných reakcí, pokusy o počasí, měření změny nadmořské výšky, rychlosti chemických reakcí, respirační rychlosti, model plic, studium závislosti tlaku plynů na jejich teplotě atd.

5 370,00 Kč

Bezdrátový senzor teploty

Snadno použitelný a odolný (prachotěsný a vodotěsný – garantována vodotěsnost v hloubce 1 m vody po dobu 30 minut) senzor teploty s vysokou rozlišovací schopností, který je možno přímo připojit na všechna IT zařízení bez nutnosti použití dalšího rozhraní.

Senzor lze využít v širokém spektru experimentů, od měření teplotních změn během chemických reakcí či při fyzikálních jevech, po biologické aplikace.

Senzor dává široké možnosti v nastavení vzorkování, takže s ním můžete měřit velmi rychlé děje stejně jako pokusy trvající dny či týdny.

2 340,00 Kč

PASCO 550 Universal Interface

PASCO 550 UI

Nejvýkonnější bezdrátové rozhraní pro výuku fyziky! Se softwarem PASCO Capstone či SPARKvue a rozhraním PASCO 550 bude Vaše fyzikální laboratoř vybavena zdrojem a generátorem funkcí, vysokorychlostním sběrem dat, osciloskopem a FFT zobrazením, časovači a mnohým dalším. 

27 060,00 Kč

SPARK Element

SPARK Element

Nový SPARK Element™ je zarízení urcené pro praktickou, žákovsky orientovanou, badatelskou výuku prírodních věd.

Optimalizované aplikace

Mimo jiné SPARKvue®, naše ocenovaná aplikace pro sběr, sdílení, vizualizaci a analýzu dat získaných při realizaci přírodovědných experimentů. 

Digitální obsah +

Interaktivní přírodovědné aktivity provádí studenty procesem bádání a podporují kritické myšlení a skupinovou práci.USB porty pro připojení flash paměti či tiskárny

0,00 Kč

Capstone, školní licence

Již v roce 2000 přišlo PASCO se zcela novým programem pro sběr a vyhodnocení dat nazvaným DataStudio. V uplynulých 12 letech jej do své výuky zařadily desítky tisíc škol po celém světě. Technologie, rozhraní, aplikace se od té doby hodně změnily. A tak je tu zcela nový software PASCO Capstone a univerzální rozhraní PASCO 850.

33 960,00 Kč

SPARKlink Air

Pomocí tohoto bezdrátového rozhraní připojíte PASCO čidla k tabletu či notebooku. Obsahuje dva porty pro připojení senzorů, integrované čidlo teploty a napětí včetně příslušných sond. Připojit jej můžete pomocí USB či Bluetooth, napájení zajišťuje lithiový článek.

12 200,00 Kč

Tepelný motor

Pokud na aparaturu připojíte duální senzor tlaku, je možné v reálném čase vykreslit graf isobarického izotermického děje cyklu tepelného motoru.

Popis aparatury:

  1. tepelný motor
  2. grafitový píst
  3. vzduchová komora
  4. závaží 200 g
  5. teplotní senzory
  6. duální senzor tlaku
  7. Xplorer GLX™
  8. senzor rotačního pohybu
  9. studená vodní lázeň
  10. 10 horká vodní lázeň

Aparatura obsahuje:

Píst, vzduchovou komoru, propojovací hadičky, závaží.

14 380,00 Kč

Senzor obecná věda

Ideální senzor pro současné měření teploty, intenzity osvětlení, zvukové hladiny, napětí. Tento cenově výhodný vícenásobný senzor umožňuje současně měřit čtyři veličiny: teplotu (−35 °C až +135 °C ± 0,5 °C), intenzitu osvětlení (0 až 100 / 10 000 / 150 000 lux), zvukovou hladinu (0 až 100 dBA) a napětí (± 24 V, napěťově odolné do 240 V). Maximální měřicí frekvence činí 200 Hz.

9 240,00 Kč

Stránky

Přihlásit se k odběru Molekulová fyzika a termika