Školení a prezentace

Vážení vyučující,

Pokud se chcete blíže seznámit s obsluhou PASCO software, navštivšte nás na online  webináři!

Tato on-line školení jsou zdarma, v klidu Vašeho kabinetu či domova.

Co to je? Webinář neboli online seminář je nový způsob internetové komunikace a vzdělávání přes Internet vedený lektorem, který optimálně kombinuje přednosti osobního a e-learningového vzdělávání. Jedná se o alternativu k běžnému fyzickému školení, jenž má převážně informativní charakter a nevyžaduje fyzickou přítomnost na konkrétním místě.

Co se tam dozvím? Ve webinář se dozvíte základy práce se software SPARKvue a Capstone, jak si v nich jednoduše připravit interaktivní DUM (digitální učební materiál) pro svůj předmět. Každý webinář je realizován s jiným senzorem.

Mohu se přihlásit? Přihlásit se můžete český či slovenský pedagog emailem, který bude obsahovat  jméno, příjmení, název a adresu školy, ičo, aprobaci, email, a datum webináře, na emailovou adresu: info@pasco.cz

Na webinář se lze přihlásit nejpozději den předem! Přihlášky v den konání webináře již nemůžeme přijímat. Děkujeme za pochopení.

Po zaslání přihlášky Vám zašleme potvrzovací email.

Pokud máte zájem vidět PASCO "naživo", obraťte se na nás a my Vám předvedeme, jak jednoduché je zrealizovat nějaký fyzikální, chemický či biologický experiment přímo ve Vaší škole!

Hlavním cílem PASCO platformy je přiblížit přírodovědné zákony studentům a žákům na dosah - tak, aby si je mohli "osahat". Setkejte se i Vy s PASCO osobně! Neostýchejte se přírodních zákonů, zjistěte, že i exaktní vědy mohou být zábavné a poutavé a předejte tuto zkušenost Vašim žákům!

V případě zájmu o živou ukázku systému PASCO, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám systém předvedeme přímo na Vaší škole.

Rozšiřování experimentální platformy ve výuce nás zavazuje a zároveň motivuje, abychom vám přinášeli nové informace o vybavení samotném (novinky mezi senzory a dataloggery), tak i o jeho metodicky správném využívání.

Rádi bychom, abyste mohli také s kolegy z ostatních škol sdílet své zkušenosti a nápady i jinak než prostřednictvím internetu či e-mailu. Proto nám dovolte, abychom vás pozvali na společná setkání, v jehož rámci se můžete "osobně" seznámit nejen s novinkami v oblasti technologie dataloggingu, ale zejména uvidíte praktické ukázky jejího použití.

Pokusíme se poradit také s otázkami financování. Věříme, že program bude zajímavý a každý si odnese novou inspiraci pro svoji každodenní práci.

V případě zájmu o další informace, prezentaci nebo v případě nespokojenosti volejte na tel.: 724 848 705 (Miroslav Staněk) nebo pište na adresu info@pasco.cz.